Важлива інформація про Stark L-Carnitine & Caffeine Complex

Stark L-Carnitine & Caffeine Complex Stark Pharm – це комплексна жироспалювальна добавка, що складається з двох натуральних речовин – L-карнітину і кофеїну. Даний препарат не є жироспалювачем в звичному сенсі: він надає ефект спалювання жиру безпосередньо при фізичних навантаженнях. Головна перевага – позитивний ефект на зниження ваги відбувається без навантаження на серце, а карнітин також зміцнює серцево-судинну систему.

Дія Stark L-Carnitine & Caffeine Complex

  • Зниження маси тіла за рахунок жиру
  • Допомагає досягти мети на періоді «сушки»
  • Надає зміцнюючий ефект на серцево-судинну систему
  • Сприяє підвищенню витривалості
  • Через кілька тижнів відзначається поліпшення загального самопочуття

Якщо ви хочете позбутися зайвих жирових відкладень, підшкірних і вісцеральних, то кращий вибір – це купити L-Carnitine & Caffeine Complex Stark Pharm. Цільові тренування, спрямовані на спалювання жиру, стануть в рази ефективніше при прийомі цієї спортивної добавки. Дія базується на синергетичному поєднанні карнітину і кофеїну, що підвищують і доповнюють вплив один одного. Левокарнітін, якщо не використовувати наукову термінологію, перетворює жир в енергію безпосередньо під час физнагрузок (робота з залізом, єдиноборства, біг). Кофеїн, в свою чергу сприяє виведенню «води», стимулює витрату жирних кислот на тренуванні, допомагає краще сконцентруватися на тренувальному процесі.

L-Carnitine & Caffeine Complex від Stark Pharm належить до натуральних біодобавок, а значить, результати будуть проявлятися поступово, а побічних ефектів не буде (при дотриманні рекомендованих доз). За відгуками атлетів, через місяць прийому Карнітин + Кофеїн Комплекс можливо скинути від 2 до 15 кілограм. Результат, зрозуміло, безпосередньо залежить від регулярних грамотних тренувань і дотримання певних правил харчування: в день зменшити денну калорійність на 500-1000 ккал, їсти вуглеводи з низьким глікемічним індексом (тільки вранці можна дозволити невелику кількість солодкого або мучного з білої муки), відмовитися від фастфуду. Як приємний плюс, після місячного курсу і скинутих кілограмів ймовірність обзавестися знову зайвим відсотком жирових відкладень наближається до нуля.

Як приймати Stark L-Carnitine & Caffeine Complex

1 порція = 2 капсули. Приймайте по 1 порції на 60 кг маси тіла за годину до тренування. За раз не рекомендується приймати більше 4 капсул. Не вживати на порожній шлунок.

Через місяць прийому зробіть перерву на пару тижнів.

Джерело: kiev-online.net.ua/reklamnoe-agenstvo/vse-o-klassicheskom-massazhe-rasskazhet.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.