Самостійне просування сайту

В Інтернеті з’являється все більше різних сайтів. Більшість з них містять цікаву і пізнавальну інформацію, мають унікальний дизайн, але, не дивлячись, на це, мають низьку відвідуваність. Це говорить про те, що не завжди розміщення цікавих статей дає бажаний результат. Для підвищення відвідуваності необхідно самостійне просування сайту.

Перше, що потрібно зробити, це знайти якийсь популярний SEO блог в Інтернеті (наприклад як мій). Так, ви зможете стежити за останніми змінами в пошукових системах. Це важливо для будь-якого веб майстра, так як пошукові системи незмінні тільки для звичайних користувачів, яким потрібно знайти якусь інформацію в інтернеті, а для вас, це регулярно мінливі структури, за якими він повинен встигати.

Поки мій експеримент, який я починаю проводити потихеньку втілюється в життя — розповім Вам про самостійне просуванні сайтів.

Весь трафік сайту можна розділити на 3 категорії:

1. Прямий трафік.

До даного трафіку відносяться переходи на сайт в результаті набору адреси вашого сайту в адресному рядку браузера або переходи з закладок.

2. Трафік з різних сайтів.

Наприклад, переходи з форумів різної тематики або соціальних мереж.

3. Пошуковий трафік.

Це відвідувачі, які перейшли на сайт з результатів пошуку пошукових систем.

Той чи інший вид трафіку буде мати значення для сайту на різних рівнях його розвитку. Для нового сайту важливий пошуковий трафік і трафік з різних сайтів. Особливу увагу необхідно приділяти приросту прямого трафіку, це вкаже вам на те, що сайт цікавий користувачам.

Методів просування сайтів самостійно багато, але ми розглянемо основні і найбільш популярні з них.

 

Раніше, для середньої розкрутки сайту, потрібно було помістити кілька посилань на свій сайт з різних сервісів соціальних закладок або каталогів сайтів і цього цілком вистачало. Тепер же, даний спосіб просування не дає майже ніякого результату. Можна отримати тільки трафік за рахунок прямого переходу з сайтів і більше нічого. Іноді навіть трапляється зниження пошукових позицій сайту в пошукових системах Bing і Google.

Ще одним популярним способом самостійного просування є обмін і покупка посилань з різних сайтів. Раніше обмін посиланнями давав дуже хороші результати, зараз же, він дає середні результати. Позитивні результати покупка посилань дає тільки при професійному підході. Головне, це правильний вибір сайтів для розміщення та анкорів посилань. Якщо раніше сайт був помічений у продажу посилань і з нього з’явилося посилання на ваш сайт, то це швидше нашкодить сайту, чим допоможе. Якщо ж у цього сайту хороша відвідуваність, а ваше посилання знаходиться безпосередньо в самому тексті, то ви напевно просунетеся за запитами в пошуковій системі і отримаєте хороший трафік з даного сайту.

Зараз затребуване просування сайтів статтями. Це, коли ви розміщуєте цікаву статтю тематики вашого сайту, на іншому сайті, а посилання знаходяться прямо в статті. Даний спосіб дозволить вашому сайту піднятися в пошукових системах по необхідним запитам і отримати трафік за рахунок читачів вашої статті.

Просування сайтів статтями таки не може набрати ту популярність, яку набрала купівля та продаж посилань з різних сайтів. Це пов’язано з тим, що купити кілька посилань зазвичай набагато дешевше і не настільки проблематично, як написання унікальної статті та розміщення її на іншому сайті. Адже, для того щоб цю статтю проіндексували пошукові системи, вона повинна бути унікальною, а для цього потрібно або самому потрудитися над написанням, або звернутися до людей надають подібні послуги.

Ми розглянули способи збільшення трафіку з різних сайтів і пошукового трафіку. Ще одна можливість наростити трафік — це соціальні мережі. Однак це вийде тільки в тому випадку, якщо сайт дійсно цікавий. Для отримання трафіку з соціальної мережі, вам потрібно створити групу, запросити туди своїх друзів, знайомих і тих, кому дана група могла б зацікавити. Якщо ваш сайт буде дійсно цікавим, то і група буде стрімко рости, а на вашому сайті з’явиться стабільний трафік.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.