Чи важливо звертати увагу на цоколь, при виборі ксенонових лампочок?

У останній час найбільш популярним варіантом автомобільного освітлення вважаються ксенонові лампочки, які ідеально підходять для встановлення у головну оптику, та інші прилади. Але перед тим, як придбати такі продукти, необхідно обов’язково розібратися із деякою інформацією.

Перш за все хочеться сказати, що під цими компонентами маються на увазі газорозрядні елементи, за допомогою яких забезпечується дійсно якісне, насічене та яскраве світіння. Крім цього їх можливо встановлювати як у головні фари, так і у протитуманні ліхтарі, за рахунок чого значно покращується рівень освітлення під час пересування у нічний час та негоду. Але разом із цим слід розуміти, що ксенонові компоненти вимагають додаткового використання деяких деталей. Тут справа йде про баласти, за допомогою яких створюється необхідна напруга, омивачі та автокоректори фар. У деяких випадках також використовуються біксенонові лінзи. Тут все залежить безпосередньо від монтажного цоколя та його основного призначення.

Головною особливістю газорозрядної оптики можна вважати високу яскравість, за рахунок чого якісно підсвічується дорога та узбіччя, и разом із цим водій має можливість розгледіти усі необхідні предмети на шляху.

Основні переваги ксенону.

  1. По-перше, вони мають високу яскравість.
  2. По-друге, такі лампочки якісно справляються із усіма поставленими задачами на протязі довгого часу.
  3. По-третє, вони випромінюю яскраве біле світло.
  4. По-четверте, такі прилади мають стійкість к вібраціям.
  5. По-п’яте, під час роботи ксенон використовує мінімум енергії, що в свою чергу дає можливість знизити напругу на генератор.
  6. По-шосте, такі оптичні прилади представлені у широкому асортименті. Саме тому кожен автомобіліст має можливість підібрати для власного транспорту ідеальні прилади.

По конструкційним особливостям розрізняють оригінальні та універсальні лампочки. До першої категорії відносяться продукти, яка встановлюються ще на заводі. При цьому вони мають окремий цоколь, а також відрізняються високою якістю, надійністю та стабільністю роботи при різних умовах.

Що стосується універсального ксенону, він може із легкістю встановлюватися на будь-які автомобілі замість галогенових ламп. Не дивлячись на те, що це менш практичні та продуктивні вироби, вони усе одно користуються особливою популярністю серед водіїв.

До оригінальних ламп відносяться усі продукти, які мають маркування із позначкою D. При цьому вони також можуть мати зовсім різну колірну температуру від 4300 до 10000К. Що стосується універсальних газорозрядних приладів, їх монтажний цоколь завжди маркується символом Н або НВ. Наприклад, ксенонові лампи h27 вважаються ідеальним варіантом для встановлення у протитуманні фари деяких корейських авто. Але у будь-якому випадку перед тим, як придбати ксенон із відповідним цоколем, необхідно спочатку вивчити технічну документацію до автомобіля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.