Постійна віддалена робота. Аналіз необхідних умов для зміни офісної роботи на віддалену.

Для більшості жителів України більш звичною роботою в загальному розумінні є робота в офісі. Досить звично встати з ранку, поснідати, приїхати на робоче місце, відпрацювати день з 9 до 18 або з 8 до 17, а потім благополучно повернутися додому, провести час з сім’єю і лягти спати. І так кожен день з понеділка по п’ятницю.

Якщо Вам набрид такий ритм життя і хочеться більше свободи, то ймовірно, ви стали більше приділяти увагу власному розвитку і розглядаєте варіанти роботи на дому. Останнім часом особливо популярним стає фріланс — постійна віддалена робота з будь-якого зручного для Вас місця.

Безсумнівно віддалена робота має ряд переваг. Віддалену роботу можна розділити на два варіанти: робота на дому в організації і робота на себе як фрілансер.

Люди, які можуть займатися віддаленою роботою найчастіше працюють за комп’ютером. Це програмісти, дизайнери, копірайтери і т.д.

Давайте для початку розглянемо віддалену роботу в організації або великій фірмі. Ця робота нічим не відрізняється від звичайної роботи в офісі. Вас також зобов’яжуть працювати певний період часу кожен день. Необхідно практично завжди перебувати на зв’язку. Змінювати свою звичайну офісну роботу на таку має сенс тільки в тому випадку, якщо зарплата по ній перевищує в рази ту, що ви отримуєте в даний момент.

Постійна віддалена робота або фріланс дає дуже багато переваг: над Вами немає начальників, Ви самі плануєте свій робочий день, шукаєте клієнтів і замовлення. Від того наскільки продуктивно Ви попрацюєте буде залежати Ваша зарплата за місяць. Відпустка в будь-який момент або можливість роботи безпосередньо з курорту. Але все це буде доступно тільки тоді, коли Ви звільнитеся зі своєї постійної офісної роботи і перейдете у фріланс.

Зробити це не так просто, тому що втрата стабільності може сильно пригнічувати. Процес зміни роботи необхідно підготувати. Оптимально для забезпечення стабільності запастися прожитковим мінімумом для себе і своєї сім’ї на 6 місяців. Про те як це зробити — тема окремої статті. Також важливо підготувати робоче місце. Краще, якщо це буде невеликий ізольований куточок у Вашій квартирі. Ще краще — офіс.

Коли все готово — можна писати заяву на звільнення. Думки про те, що Ви залишаєте стабільну роботу можна відкинути геть. Адже навіть на стабільній роботі ніхто не застрахований від звільнення. І на наступний місяць Ви, можливо, вже не будете мати постійний дохід, а опинитеся в умовах пошуку тієї ж постійної роботи в офісі. Інша справа при забезпеченні фінансової подушки на 6 місяців — ніхто не може позбавити Вас цієї зарплати. І якщо Ви дійсно хороший фахівець, то швидше за все ці гроші Вам і не знадобляться. Бажаю удачі при виборі роботи. Буду дуже радий, якщо в строю фрілансерів додасться ще одна людина.

Таким чином давайте підведемо підсумок. Для переходу на постійну віддалену роботу потрібен:

Подушка безпеки на 6 місяців.

Місце для роботи.

Досвід і знання в тій області, в якій збираєтеся працювати.

Автор Олег Ковтало

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.